Małyssak na Facebook'uMałyssak na Facebook'uMałyssak na TwitterzeMałyssak na YoutubeMałyssak na Pinterest

Małyssak na świecie

Małyssak na świecie - spotkanie wspierające dla mam
“Małyssak na świecie” to spotkania wspierające dla kobiet, które chcą rozmawiać o karmieniu piersią oraz mlekiem kobiecym. W luźnej formie będziemy rozmawiać o tym co nas nurtuje, a najczęściej wesprze nas w tym gość – specjalista. Więcej informacji poniżej! Dzieci mile widziane! W 2019 roku spotkania odbywają się w każdą ostatnią sobote miesiąca w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (BCOPW) przy ul. Gdańskiej 5 w Bydgoszczy.

Trzecie spotkanie, zaś pierwsze w nowym roku tuż tuż!
26 stycznia 2019

malyssak-na-swiecie-spotkanie-III

malyssak-na-swiecie-spotkanie-III
Obraz 1 z 1

Metadane

Aparat / Typ
Przesłona
Długość ogniskowej
Prędkość migawki
Data / Czas

Tematem III już spotkania będzie:

“Karmienie piersią a płodność, miesiączka i ciąża”

Tym razem specjalistą będzie lekarz rodzinny w trakcie specjalizacji Aleksandra Lewandowska. Nasz gość jest również nauczycielem NPR, a także jest w trakcie kursu na Certyfikowanego Doradcę Laktacyjnego. Mówi o sobie: “Jestem mamą 3 dzieci, aktualnie kp (łącznie 2 lata 7 mcy). Moja idea-pasja życiowa to życie w zgodzie z naturą, do czego zaliczam karmienie piersią”

Na spotkaniu zastanowimy się jaki wpływ na płodność ma karmienie piersią. Czym jest niepłodność laktacyjna? Co z karmieniem piersią, gdy mama jest w ciąży z kolejnym małymssakiem? Kiedy powraca miesiączka u mamy karmiącej? Na te i na wiele innych pytań, które zadacie otrzymamy odpowiedzi.

Zapraszamy również na spotkanie osoby, które chciałyby uzyskać pomoc i doradztwo w zakresie laktacji, gdyż Ola jest aktualnie w trakcie kursu na Certyfikowanego Doradcę Laktacyjnego. W związku z tym zdobywa praktykę w udzielaniu porad laktacyjnych i mogą zgłaszać się do niej mamy na nieodpłatne porady. Na spotkaniu będzie można się na taką poradę osobiście umówić.

Uwaga! Spotkanie odbywa się w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, ul. Gdańska 5, Bydgoszcz

Dzieci mile widziane!
Wstęp wolny
Do zobaczenia!

Czwarte spotkanie spotkanie odbędzie się 23 lutego 2019!

malyssak-na-swiecie-spotkanie-IV

malyssak-na-swiecie-spotkanie-IV
Obraz 1 z 1

Metadane

Aparat / Typ
Przesłona
Długość ogniskowej
Prędkość migawki
Data / Czas

Tematem IV spotkania będzie:

“Kobiety kobietom – niemedyczne wsparcie w karmieniu piersią”

Grupa Wsparcia Karmienia Piersią i Mlekiem Kobiecym
 
Tym razem gościem będzie Natalia Kondziela – inicjatorka, założycielka i adminka bydgoskiej Grupy Wsparcia Karmienia Piersią i Mlekiem Kobiecym ( tu -> link do grupy na FB). Natalia jest z Bydgoszczy i w 2013 roku założyła bydgoską facebook’ową grupę wsparcia, która zgromadziła już ponad 1800 członikiń. Na grupie aktywnie działają mamy, które są w niej od początku, często ich małessaki już wyrosły, a one mają chęć dalej pomagać nowodołączającym mamom. Zapraszamy do dołączenia do wirtualnej grupy, ale też na to lutowe spotkanie w realu, na którym podzielimy się swoim doświadczeniem, opowiemy jakie były początki grupy, powspominamy nasze wspólne działania i może zaplanujemy coś ciekawego na przyszłość.
 
Grupa Wsparcia Karmienia Piersią i Mlekiem Kobiecym

Uwaga! Spotkanie odbywa się w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, ul. Gdańska 5, Bydgoszcz

Dzieci mile widziane!
Wstęp wolny
Do zabaczenia!

——————————————-
To już było – poniżej znajdują się linki do relacji z minionych spotkań
——————————————–

Spotkanie w dn. 15.12.2018 w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (BCOPW) przy ul. Gdańskiej 5 w Bydgoszczy, gościem spotkania Dominika Czarnecka-Pijarowska – pedagożka z Ku bliskości – wsparcie wychowawcze i pedagogiczne w nurcie Rodzicielstwa Bliskości. Dominika prowadzi na co dzień warsztaty dla rodziców i opiekunów oraz kadry placówek edukacyjnych, a także konsultacje indywidualne. A tu znajdziesz fotorelację -> klik

Spotkanie w dn. 27.10.2018 w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (BCOPW) przy ul. Gdańskiej 5 w Bydgoszczy, gościem spotkania była położna Małgorzata Piliszczuk – Certyfikowana Doradczyni Lakatcyjna i Międzynarodowa Konsultantka Laktacyjna IBCLC A tu znajdziesz fotorelację -> klik

Wleć na małossakowy Instagram!