Małyssak na Facebook'uMałyssak na Facebook'uMałyssak na TwitterzeMałyssak na YoutubeMałyssak na Pinterest
Informacja o stanie

Spotkania z Olą – wsparcie mam karmiących

Kategoria:Wydarzeń zapowiedzi Tagi:

Spotkania z Olą – wsparcie mam karmiących

Wieśc głosi, że … od niedawna co tydzień w czwartek możecie spotkać się i porozmawiać z osobą otwartą na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości związane z karmieniem piersią. Ola, która prowadzi te otwarte i cotygodniowe spotkania dla mam sama jest mamą i właśnie dlatego, że … opiekuje się aktualnie małym ssakiem ma czas na spotkania z Wami oraz na dzielenie się swoja wiedzą i doświadczeniem, które zdobywała i zdobywa nadal jako lekarz rodzinny, będąca aktualnie w trakcie kursu na Certyfikowanego Doradcę Laktacyjnego (CDL) oraz jako była Honorowa Dawczyni Mleka Kobiecego, wolontariuszka Fundacji Promocji Karmienia Piersią i Fundacji Mleka Kobiecego.
Grupa wsparcia mam karmiących
Ola czeka na Was w każdy czwartek w godz 10.00-12.00 w sali przystosowanej dla maluszków (dywan, zabawki, miejsce na pozostawienie wózka, parter) w Domu Jubileuszowym Fundacji Wiatrak przy ul. Bołtucia 7 (Bydgoszcz, Fordon). Najbardziej aktualne informacje o kolejnych spotkaniach, w tym tematy spotkań, możecie znaleźć na otwartej grupie Facebook’owej -> link tutaj. Dołączcie do grupy, aby otrzymywać informacje na bieżąco 🙂

Kolejne spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek 14-go grudnia, więc jest czas, aby przed spotkaniem z Olą poczytać artykuły, których jest autorką. Znajdziecie je poniżej:

Moje bankowanie s. 76 „Pasja narodzin” inspirująca lektura s. 158
Karmienie piersią, a płodność s. 81 Karmienie piersią kluczem do zrównoważonego rozwoju s. 34, Małe, ale wydajne s. 61

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wleć na małossakowy Instagram!