Plik dźwiękowy
0

Agnieszka Stein o Rodzicielstwie Bliskości w Radiu PIK

Kategoria:Rozmowy Wydarzenia

 
Agnieszka Stein będąc w Bydgoszczy przy okazji prowadzonych prze siebie warsztatów i spotkania z mamami z Grupy Wsparcia Karmienia Piersią oraz Mlekiem Kobiecym miała okazję porozmawiać z redaktorem Tomaszem Kaźmierskim w Radiowym Klubie Rodzica Radia PIK o tym czym jest Rodzicielstwo Bliskowści.

Gorąco zapraszamy do wysłuchania!!

Audycja z dnia 24-go lutego 2017 -> Radiowy Klub Rodzica w radiu PIK

Radiowy Klub Rodzica

Plik dźwiękowy
0

Radiowy Klub Rodzica w Radiu PIK

Kategoria:Wydarzenia

 
Zapraszamy do wysłuchania piątkowego Radiowego Klubu Rodzica w radiu PIK poprowadzonego przed redaktora Tomasza Kaźmierskiego. A w 19-ej minucie znajdziecie garść informacji o Grupie Wsparcia Karmienia Piersią oraz Mlekiem Kobiecym oraz zaproszenie na spotkanie grupy z wyjątkowym gościem – psycholog Agnieszką Stein.
Radiowy Klub Rodzica w Radiu PIK – w każdy piątek po godzinie 20.00.

Posłuchajcie – 19 minuta 32 sekunda -> Radiowy Klub Rodzica w radiu PIK

Radiowy Klub Rodzica

Plik dźwiękowy
0

Audycja o karmieniu piersią w Radiu PIK

Kategoria:Relacje z wydarzeń Rozmowy Wydarzenia

 
 
Zapraszam do wysłuchania dzisiejszej wieczornej audycji Radia PIK “WIECZORNE PIKSELE” w godz. 22.00-23.00 prowadzonej przez redaktora Michała Słobodziana. Tym razem podczas audycji zostanie “wzięte na tapetę” mleko kobiece. Miałam przyjemność wziąć udział w audycji jako Promotor Karmienia Piersią. A oto zapowiedź:
 

Karmienie dziecka piersią wydaje się najtańszym i w sumie najprostszym sposobem odżywiania malucha, wciąż jednak wiele matek ma z tym kłopot. Ze statystyk wynika, że odsetek dzieci karmionych mlekiem matki maleje z każdym miesiącem życia dziecka. Przez rok mlekiem swoje dzieci karmi niespełna 12 procent mam. Tymczasem Światowa Organizacja Zdrowia zaleca, by dzieci były dokarmiane mlekiem mamy nawet przez 2 lata i dłużej. Badania ostatnich lat udowodniły, że mleko matki jest nie tylko bardzo odżywcze. Stanowi także naturalną szczepionkę – może zabezpieczyć dziecko i mamę przed różnymi chorobami. O tym dlaczego warto karmić dzieci naturalnie w audycji Michała Słobodziana.

      Odsłuchaj audycję

WIECZORNE PIKSELE

Plik dźwiękowy
0

Małyssak w radiu PIK!

Kategoria:Relacje z wydarzeń

Na zaproszenie Pani Bogumiły Wresiło miałam okazję gościć w Listopadowym Radiowym Klubie Rodzica w radiu PIK. Zapraszam do wysłuchania rozmowy ze mną jako Promotorką Karmienia Piersią :).

W Radiowym Klubie Rodzica posłuchacie również relacji z wizyty w Banku Mleka Kobiecego w Toruniu. Bank ma już 18 mam dawczyń. Do tego 38 noworodków skorzystało z mleka od dawczyń. A łącznie zebrano już 78 litrów mleka kobiecego :).

Zapraszam więc do wysłuchania! -> Listopadowy Klub Rodzica w radiu PIK

A ponieważ już jakiś czas temu sama miałam okazję wybrać się do Banku Mleka w Toruniu (zapraszam do przeczytania -> Moja wizyta w Banku Mleka Kobiecego w Toruniu) to przy okazji pragnę poinformować, że mamom, które myślą o zostaniu dawczyniami mogę przekazać materiały informacyjne wydane przez Fundację Bank Mleka Kobiecego oraz Bank Mleka Kobiecego w Toruniu, a wśród nich film z instrukcją higienicznego odciągania i przechowywania mleka.
Zapraszam więc do kontaktu.