Małyssak na Facebook'uMałyssak na Facebook'uMałyssak na TwitterzeMałyssak na YoutubeMałyssak na Pinterest

Spotkanie z blogerką

 

Wczytuję mapę...

Kiedy?
03.06.2017
10:00 - 15:00

Gdzie?
Salon Hoffman, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy


Spotkanie z blogerką

 
 
 
Hafija.pl to jedyne takie miejsce w polskim internecie. Największe kompendium wiedzy o karmieniu piersią w Polsce. 45 tys. polubień FB! Blog odwiedza ponad 150 tys osób miesiecznie.
 
 
 
Twórczynią tego wyjatkowego miejsca w przestrzeni internetowej jest Hafija – Agata Aleksandrowicz. I to właśnie z nią spotkacie się 3-go czerwca. Zapraszamy na dwa 45-minutowe wykłady oraz 1,5 godziny rozmów, zadawania pytań i wspólnego namierzania mitów i faktów dotyczących karmienia niemowląt i dzieci, a w szczególności oczywiście karmienia mlekiem kobiecym. Bo Hafija jest ekspertką w swojej dziedzinie. Przygotujcie swoje pytania!
 
https://www.hafija.pl/
 
A ponieżej garść informacji o Hafii:

  • Absolwentka studiów z dziedziny Komunikacji Społecznej. PR-owiec z wykształcenia. Pasjonatka karmienia naturalnego z zamiłowania.
  • Prelegentka licznych konferencji, wykładowca warsztatów o karmieniu naturalnym. Edukatorka w systemie wsparcia mother to mother. Głos matek karmiących w Polsce.
  • Uważa, że w procesie karmienia piersią najważniejsza jest matka i dziecko – ich zdanie, ich potrzeby i ich emocje. Wierzy, że niemedyczne wsparcie w laktacji oraz marketing mleka kobiecego są niezbędnymi, ale nadal niezaopiekowanymi ogniwami polskiego wsparcia laktacyjnego.
  • Redaktor Naczelna Kwartalnika Laktacyjnego od 2014 roku.
  • Fundatorka i Wiceprezeska Fundacji Promocji Karmienia Piersią. Pełni rolę rzecznika prasowego oraz odpowiada za kontakty z kobietami.

 
Hafija.pl Blok Roku 2014 - główne wyróżnienie
Hafija.pl Blok Roku 2014 - główna nagroda za najlepszy blog parentingowy
 Fundacja Promocji Karmienia PiersiąKwartalnik Laktacyjny

Mieliśmy już okazję gościć Hafiję na spotkaniu Grupy Wsparcia Karmienia Piersią w Bydgoszczy. Ogromnie się cieszymy, że odwiedzi nas ponownie. Zajrzyjcie do Fotorelacji ze spotkania z Hafiją w Bydgoszczy

A o czym będzie mówiła Hafija?
 
W pierwszej części spotkania posłuchacie o “Przygotowaniu do karmienia naturalnego dziecka” i dowiecie się:

  • Jak ciąża i poród wpływa na karmienie piersią?
  • Co wtedy gdy nie chcę/nie mogę karmić piersią?
  • Jak przygotować się do karmienia piersią?
  • Jaka jest rola rodziny i personelu medycznego?
Przygotowanie do karmienia naturalnego
Co gdy
nie chcę
lub nie mogę
karmić?
Rola rodziny i personelu medycznego

 
 
 
 
 
 
 
 
 
W drugiej części spotkania posłuchacie wykładu pt. “Mitologia laktacyjna – czyli zobacz, czy to co ci mówią, jest prawdą”. Zaś w trzeciej części spotkania zapytacie o wszystko o co chcecie.

Mitologia laktacyjna
Co z tego co mówią jest prawdą?
Pytania
i wspólne namierzanie mitów

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
A co jeszcze Was czeka podczas spotkania?
 
Filharmonia Pomorska zaprezentuje dlaczego warto od najmłodszego wieku dbać o rozwój muzyczny maluszka i zaprosi Was na muzyczne spotkania Od brzuszka do uszka maluszka i Akademia Wiolimisia. Będziecie miały szansę wygrać podwójne wejściówki (dla dorosłego i maluszka) na te koncerty. Nie zapomnijcie tylko zapisać się na Spotkanie z blogerką!

A co jeszcze będzie można wygrać? Chustę do noszenia i 1 bon na warsztaty grupowe z chustonoszenia od Doradcy noszenia Clauwi – Pauliny Jermak. Rozlosujemy również zestawy ręcznie robionej biżuterii od InkaArt. Zapisujcie się na spotkanie i bądźcie z nami podczas losowania!
 
Podczas spotkania obejrzycie pokaz mody – stylowe sukienki zaprojektowane z myślą o mamach karmiących piersią. Czy myślicie, że to niemożliwe karmiąc jednocześnie ubierać się stylowo i elegancko? Przekonacie się, że jest to możliwe z Milook – marką, która niedługo ruszy w naszym mieście! Dodatkowo sukienki będziecie mogły obejrzeć lub przymierzyć do zdjęcia w Strefie Studio Foto, bo …
 
Podczas spotkania z Hafiją będzie można skorzystać z różnych stref rozmieszczonych w Salonie Hoffman w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszcz. A będą to:

Strefa Studio
Foto
Strefa
Makijażu
Strefa Masażu
Strefa
Jogi
Strefa
Grupy Wsparcia
Strefa Banku Mleka
Strefa
Chust
Kącik dla Maluchów

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
A co Was czeka w strefach?

W strefie Studio Foto będziecie mogły sobie zrobić profesjonalne zdjęcie. Dla mam w ciąży będzie będzie to mogło być zdjęcie brzuszkowe, zaś dla mam z maluszkiem – wspólne zdjęcie, np. podczas karmienia piersią. A do zdjęcia będziesz mogła założyć sukienkę firmy Milook.

W Strefie Masażu będziecie mogły doznać chwili relaksu podczas masażu dłoni, twarzy czy karku. W Strefie Makijażu zadbamy o Twój makijaż.

Będziesz miała okazję w Stefie Jogi porozmawiać o jej praktykowaniu, a także spróbować tej techniki ćwiczenia ciała i umysłu podczas półgodzinnych ćwiczeń. Jeśli chcesz wziąć udział w ćwiczeniach koniecznie ubierz się wygodnie!

Uwaga! Do Stref Studio Foto, Masażu, Makijażu i na ćwiczenia w Stefie Jogi będą obowiązywać zapisy na konkretne godziny i będą one prowadzone podczas wejścia/rejestracji na spotkanie w dniu 3-go czerwca. Ilość osób mogących wziąć udział w atrakcjach Stref będzie ograniczona, więc liczyć się będzie kolejność zapisów.

W Strefie Chust zapraszamy do rozmów o tajnikach chustonoszenia z dyplomowaną instruktorką i założycielką grupy na Facebook’u – Chusty Bydgoszcz i okolice.

W Strefie Grupy Wsparcia będą czekać na rozmowy z Wami mamy z Grupy Wsparcia Karmienie Piersią oraz Mlekiem Kobiecym. Dowiecie się jak dołączyć do grupy na Facebook’u i jakie spotkania w real’u są planowane.

Strefa Banku Mleka to strefa, w której spotkacie się ze specjalistkami z Banku Mleka Kobiecego w Toruniu, czyli wyjątkowej jednostki przyszpitalnej, której głównym zadaniem jest pozyskiwanie, przechowywanie i obróbka nadwyżek mleka kobiecego od honorowych dawczyń. Mleko z Banku Mleka Kobiecego jest przekazywane najbardziej potrzebującym dzieciom, czyli wcześniakom i chorym noworodkom, których mamy nie mogą karmić swoich dzieci. Mleko kobiece traktowane jest jak lek, element terapii wcześniaków, które zmniejsza ryzyko niektórych chorób i wspiera rozwój tych szczególnych pacjentów. Inną, ważną funkcją banku jest wsparcie laktacyjne mam, edukacja personelu, pacjentów, dawczyń i społeczeństwa. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej podejdź do Strefy Banku Mleka. Dowiesz jak funkcjonuje Bank Mleka Kobiecego, kto jest odbiorcą mleka, kim są dawczynie i jak zostać dawczynią.

Dziękujemy za przygotowanie stref!
 
Pastelowym okiem - Małgorzata Rulewska - Fotografia nowordokowa
         Ewa Sana Joga            Dorota Dacka Zdrowie i Uroda
            Doradca noszenia Clauwi Paulina JermakBank Mleka Kobiecego w Toruniu
Fundacja Bank Mleka Kobiecego      Grupa Wsparcia Karmienia Piersią oraz Mlekiem KobiecymChusty Bydgoszcz i okolice
 
    Sukienki dla kobiet karmiących piersią        Strefa makijażu - Oriflame
Mereszka
Sklep EKO     Love Nature
 
Dziękujemy za przygotowanie nagród!
 
Filharmonia PomorskaOd brzuszka do uszka maluszka
Akademia Wiolimisia
Dorota Dacka Zdrowie i Uroda
Doradca noszenia Clauwi Paulina Jermak
InkaArt - ręcznie robiona biżuteria

 
 
 
Wydarzenie realizowane w ramach projektu Gdy się rodzi Małyssak

Na spotkanie obowiązują zapisy!

Na koniec spotkania odbędzie się losowanie nagród. Warunkiem otrzymania nagrody jest zarejestrowanie się przy wejściu i obecność podczas losowania.
UWAGA! Dopisz Imię i Nazwisko w “Wiadomości dla organizatora” jedynie dla celów organizacyjnych spotkania i losowania nagród.

Ilość miejsc ograniczona!

Zapisz się na spotkanie!

Zapisy na to wydarzenie są już niedostępne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wleć na małossakowy Instagram!