Małyssak na Facebook'uMałyssak na Facebook'uMałyssak na TwitterzeMałyssak na YoutubeMałyssak na Pinterest
Galeria

Zapraszamy na nasze stoisko już na koniec lata!

Kategoria:Wydarzeń zapowiedzi Tagi:

Malyssak-Babie-Lato-2019

Malyssak-Babie-Lato-2019
Obraz 1 z 1

Metadane

Aparat / Typ
Przesłona
Długość ogniskowej
Prędkość migawki
Data / Czas
 
Już 25 sierpnia (niedziela) Stowarzyszenie Małyssak będzie promować karmienie piersią i stworzy Strefę przyjazną karmieniu piersią – Małyssak podczas imprezy plenerowej, która co roku ma miejsce z okazji zakończenia lata w Myślęcinku w Bydgoszczy. Zapraszamy na Pożegnanie Lata – BABIE LATO na polanę Różopole w Myślęcinku do naszej strefy, którą będziecie mogli odwiedzać w godz. 14.00 – 18.00.

Zapraszamy, aby w naszej strefie po prostu odpocząć i zająć się maluchem, przewinąć i nakarmić.

A jakie atrakcje przewidujemy w Strefie przyjaznej karmieniu piersią – Małyssak?

W godz. 14:30-17:30 będziecie mogli zadać nurtujące pytania specjaliście – położnej środowiskowo-rodzinnej z tytułem Międzynarodowego Konsultanta Laktacyjnego IBCLC – pani Maryli Bigorowskiej. Zapraszamy do skorzystania z tej okazji w szczególności w razie kłopotów lub wątpliwości dotyczących karmienia piersią Twojego dziecka.

Ponadto w naszej strefie będzie obecny profesjonalny fotograf, który wykona zdjęcie mamom karmiącym swoje dzieci.

Zapraszamy do rozmów z członkiniami Stowarzyszenia Małyssak, które podzielą się swoją wiedzą, a będą wśród nich Promotor Karmienia Piersią oraz Honorowe Dawczynie Mleka Kobiecego.

Przekażemy Wam rzetelne materiały przygotowane przez organizacje promujące karmienie piersią np. Fundację Promocji Karmienia Piersią, Fundację Bank Mleka Kobiecego, Bank Mleka Kobiecego w Toruniu i in.

Jeśli nakarmisz na naszym stoisku dziecko i podasz hasło “Jedzie z nami Małyssak” otrzymasz naklejkę o takiej właśnie treści do przyklejenia na szybę auta – aby wszyscy mogli się dowiedzieć, że kolejny małyssak jest na świecie i z Wami podróżuje (ilość naklejek ograniczona).

Na naszym stoisku zdradzimy Ci nasze plany na najbliższe działania, a będą wśród nich bliższe informacje na temat spotkań grupy wsparcia dla mam karmiących piersią realizowanych przy współpracy z Grupą Wsparcia Karmienia Piersią oraz Mlekiem Kobiecym (znajdź grupę na Facebook’u i dołącz) i finansowanych ze środków budżetu Miasta Bydgoszczy.

Wydarzenie – stoisko – jest realizowane w ramach projektu Promocja Karmienia Piersią, który w okresie od 06.06.2019 do 03.09.2019 finansowany jest ze środków budżetu Miasta Bydgoszczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wleć na małossakowy Instagram!


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/malyssak/domains/malyssak.pl/public_html/wp-content/themes/pachyderm/functions.php on line 370

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/malyssak/domains/malyssak.pl/public_html/wp-content/themes/pachyderm/functions.php on line 381