Fotorelacja Gdy się rodzi Małyssak – spotkanie z neonatologiem 24.11.2018

I kolejne spotkanie w ramach bezpłatnego kursu „Gdy się rodzi Małyssak” za nami – spotkanie z lekarzem nenontologiem Panią Urszulą Bernatowicz-Łojko, na którym spojrzeliśmy na noworodka inaczej. Jak zwykle wykłady Pani Urszuli są dla mnie odkryciem i ogromnie cieszę się, że mogłam uczestniczyć i w tym, choć sama nie spodziewam się kolejnego maluszka, ale uczestnicy kursu tak i patrząc po ankiecie byli również zadowoleni. Choć czas tak szybko minął i Pani Ula zostawiła nas z pewnym niedosytem, że chyba w kolejnej edycji kursu spotkanie z P. Ulą zaplanujemy na 6 lub 8 h 😉 Dziękujemy za wszystkie uwagi zostawione w ankiecie, a tu dwie z nich:

„Bardzo dobrze, że tak wiele mitów jest obalonych w sposób logiczny i zrozumiały”

Każde spotkanie ze specjalistą w swojej dziedzinie wnosi dużo wiedzy i doświadczenia w byciu lepszymi przyszłymi rodzicami”

Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Gdy się rodzi Małyssak. Projekt zostal dofinansowany z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – projektu „Inicjuj z FIO”. Patronatem w ramach projektu nieformalną grupę Małyssak objęło Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK. Spotkanie odbyło się w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (ul. Gdańska 5, Bydgoszcz).