Małyssak na Facebook'uMałyssak na Facebook'uMałyssak na TwitterzeMałyssak na YoutubeMałyssak na Pinterest
Galeria

Fotorelacja Gdy się rodzi Małyssak – spotkanie z neonatologiem 24.11.2018

Kategoria:Wydarzeń zapowiedzi

I kolejne spotkanie w ramach bezpłatnego kursu “Gdy się rodzi Małyssak” za nami – spotkanie z lekarzem nenontologiem Panią Urszulą Bernatowicz-Łojko, na którym spojrzeliśmy na noworodka inaczej. Jak zwykle wykłady Pani Urszuli są dla mnie odkryciem i ogromnie cieszę się, że mogłam uczestniczyć i w tym, choć sama nie spodziewam się kolejnego maluszka, ale uczestnicy kursu tak i patrząc po ankiecie byli również zadowoleni. Choć czas tak szybko minął i Pani Ula zostawiła nas z pewnym niedosytem, że chyba w kolejnej edycji kursu spotkanie z P. Ulą zaplanujemy na 6 lub 8 h 😉 Dziękujemy za wszystkie uwagi zostawione w ankiecie, a tu dwie z nich:

“Bardzo dobrze, że tak wiele mitów jest obalonych w sposób logiczny i zrozumiały”

“Każde spotkanie ze specjalistą w swojej dziedzinie wnosi dużo wiedzy i doświadczenia w byciu lepszymi przyszłymi rodzicami”

Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Gdy się rodzi Małyssak. Projekt zostal dofinansowany z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – projektu “Inicjuj z FIO”. Patronatem w ramach projektu nieformalną grupę Małyssak objęło Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK. Spotkanie odbyło się w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (ul. Gdańska 5, Bydgoszcz).

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wleć na małossakowy Instagram!