FOTORELACJA Z MLEKOTEKI – Wielki Finał 1 czerwca 2015 – część 3

Tak jak MLEKOTEKA już za nami tak fotorelacja dobiega już końca. W ostatniej części zapraszamy do obejrzenia rozdania nagród, które zostały rozlosowane na sam koniec Wielkiego Finału spośród osób obecnych na sali oraz spośród wszystkich, którzy pojawili się choć na jednym mlekotekowym wydarzeniu. A przypomnijmy, że mlekotekowe spotkania odbywały się codziennie przez 7 dni ogólnopolskiego Tygodnia Promocji Karmienia Piersią w dniach 26 maj – 1 czerwca.

Dziękujemy fundatorom nagród za uświetnienie bydgoskiej MLEKOTEKI. Trzy nagrody w skład, których wchodziły smaczne ekologiczne produkty, a także ekologiczne środki pielęgnacyjne dla maluszków zafundował Sklep EKO od 1993 r., który odwiedźcie koniecznie na ul. Polanka 26 w Bydgoszczy – Bartodzieje przy Balatonie. Sklepowi EKO dziękujemy również za poczęstunek, który można było skosztować w przerwach Wielkiego Finału.

Piękne, kolorowe i mięciutkie poduszki trafiły do Was od Paisley Poland. Jeśli wśród fotorelacji z Bajkowej Bydgoszczy znajdziecie piękne kolorowe poduszki, to wiedzcie, że były one dekoracją stworzoną również przez Paisley :).

Kolejną nagrodę zawdzięczamy Joga Klub, a był to miesięczny karnet na zajęcia Jogi dla mamy z maluszkiem. Zapraszamy do klubu na aktywne, a jednocześnie wyciszające ćwiczenia!

Karnet na bezpłatna poradę laktacyjną trafił do mamy z brzuszkiem. Do tego dwa karnety na warsztaty BLW. To wszystko zawdzięczamy Certyfikowanej Doradczyni Laktacyjnej Sylwii Landowskiej, a więcej znajdziecie na Mleko Mamy.

Dziękujemy fotograf Agnieszce Janiszewskiej za ufundowanie sesji fotograficznej.

W Wasze ręce trafiły też płyty wydawnictwa fonograficznego Pani Joanny Bajk, a także książka wydawnictwa Mamania „Droga Mleczna” oraz planner „MaMy Kalendarz” przesłane nam przez ogólnopolskie organizatorki. Dziękujemy!
 


Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim, dzięki którym bydgoska odsłona ogólnopolskiej akcji MLEKOTEKA mogła zaistnieć. Cieszymy się, że Wielki Finał mógł odbyć się w miejscu, do którego przystało zapraszać szacownych gości ;), a mianowicie w Urzędzie Miasta Bydgoszczy. Cieszymy się również, że udało nam się zrealizować obszerny Program Mlekoteki 2015. Dziękujemy!