Małyssak na Facebook'uMałyssak na Facebook'uMałyssak na TwitterzeMałyssak na YoutubeMałyssak na Pinterest
Film

Fotorelacja z Pożegnania Lata – BABIE LATO 2019

Kategoria:RelacjeFOTO z promocji w plenerze Tagi:

Poniżej zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze naszej Strefy przyjaznej karmieniu piersią – Małyssak podczas Pożegnania lata / BABIE LATO 2019 w Myślęcinku w dniu 25 sierpnia 2019.

Stoisko i jego atrakcje miały miejsce dzięki dofinansowaniu projektu Promocja karmienia piersią ze środków budżetu Miasta Bydgoszczy. A także piękne ulotki informacyjne promujące nasze działania – z Małossakowym rozkładem jazdy na rok 2019 (będą do pobrania wkrótce w tym miejscu).

Mamy rozmawiały z Międzynarodową konsultantką lakatcyjną IBCLC położną Marią Bigorowską oraz zostały sfotografowane przez fotografa Jarosława Kamińskiego http://www.foto-kaminski.pl/ w naszym mobilnym studio fotograficznym:

 
Dziękujemy mamom, które wyraziły zgodę na publikację zdjęć, które zamieścilismy w filmowej fotorelacji. A wszytskie zdjęcia portretowe mam z naszego mobilnego studia powędrowały na skrzynki mailowe

Tego dnia udało nam się wykonać piękne wspólne małossakowe zdjęcie połączone z mini Flash Mobem karmienia piersią (widzicie, te przyssane maluchy).

stowarzyszenie-malyssak

stowarzyszenie-malyssak
Obraz 1 z 1

Metadane

Aparat / Typ
Przesłona
Długość ogniskowej
Prędkość migawki
Data / Czas
 
Z kolei poniższa fotorelacja to tylko niewielki wycinek tego co się działo. Ogromnie Wam dziekujemy za bycie w tym dniu z nami!

A na koniec jeszcze krótka migawka z tego jak wyglądało nasze stoisko (zwróćcie uwagę na mini studio w tle 😉 ):

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *