Małyssak na Facebook'uMałyssak na Facebook'uMałyssak na TwitterzeMałyssak na YoutubeMałyssak na Pinterest
Notatka na marginesie

Historia naklejki Jedzie z nami Małyssak

Kategoria:Gdy małyssak jest już na świecie Moje wspomnienia Tagi:

Jak powstała naklejka “Jedzie z nami Małyssak”?

Na pomysł stworzenia naklejki “Jedzie z nami Małyssak” wpadłam, gdy zakupiliśmy nowy samochód i była na nim przyklejona naklejka z tekstem “Jedzie z nami dziecko” i rysunkiem …Kasia samej butelki. Naprawdę! Zamiast dziecka była butelka, a przecież dziecko butelką nie jest. To tak jakby na obrazku zamieścić samą pierś i dopisać “Jedzie z nami dziecko” 😀 . I to mnie zainspirowało. Pomyślałam, że czemu by nie stworzyć podobnej naklejki z wizerunkiem dziecka ssącego pierś. W końcu mój tytuł Promotora Karmienia Piersią obliguje mnie do promowania karmienia piersią. Maluszek przy piersi to oczywisty symbol karmienia piersią, a jeszcze przyklejony na aucie! to 100% promocja kp 🙂 .

I tu oczywiście wykorzystałam Małossakowe logo, które stworzyłam, jak jeszcze pierwszy mały ssak miał rok, czyli już 5 lat temu. Prototyp naklejki przykleiłam na swoim aucie i jeździł ze mną wszędzie, w tym również na stoiska promocji karmienia piersią, które organizuję w ramach projektu Promocja Karmienia Piersią. Sprawdził się – solidne wykonanie do naklejenia na szybę od wewnątrz – zamówiłam więc więcej sztuk, które mamy mogły otrzymać ode mnie za nakarmienie swojego maluszka na stoisku Strefy przyjaznej karmieniu piersią podczas imprez w plenerze (koniecznie zajrzyj do fotorelacji, w których jest moc zdjęć mam karmiących! → FOTOrelacje z promocji w plenerze). Więc trochę naklejek poszło w świat. Mam nawet 3 zdjęcia, naklejek jeżdżących po mieście 🙂 (do obejrzenia -> tutaj).

Uwaga!
Jeżeli jesteś jedną z mam, które przykleiły naklejkę na szybę auta, a jeszcze nie przysłałaś mi fotki naklejki na Twoim aucie (bez tablic rejestracyjnych!) to koniecznie mi ją wyślij na kontakt@malyssak.pl, abym mogła stworzyć galerię

A może zamieścisz ja również na FB z hashtagiem #malyssakwaucie ? 🙂

 
I to właśnie krótka historia naklejki. A teraz otwiera się jej nowy rozdział, bo udostępniłam naklejkę do zakupienia w mini Sklepie Małyssak, aby miało okazję ją zdobyć więcej z Was. Chciałam rozpocząć sprzedaż naklejki z okazji pojawienia się na świecie drugiego małego ssaka tuż po jego narodzinach, ale jednak powrót do formy psychicznej i fizycznej po cesarskim cięciu zajął mi trochę czasu.

Sprawi mi ogromną radość, jeżeli zechcecie promować karmienie piersią razem ze mną w ten sposób i tworzyć dalszą historię naklejki.

Warto, aby świat dowiedział się, że w aucie wozicie swoje małessaki!

Dlatego zapraszam do zakupu -> tutaj. A zdjęcie naklejki na aucie przysyłajcie na kontakt@malyssak.pl lub wrzućcie na FB z hashtagiem #malyssakwaucie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wleć na małossakowy Instagram!