Małyssak na świecie – spotkanie III – fotorelacja

Ogromnie dziękujemy wszystkim uczestniczkom naszego dzisiejszego III spotkania „Małyssak na świecie” pt. “Karmienie piersią a płodność, miesiączka i ciąża”.

Na spotkaniu zastanowiłyśmy się jaki wpływ na płodność ma karmienie piersią. Czym jest niepłodność laktacyjna? Co z karmieniem piersią, gdy mama jest w ciąży z kolejnym małymssakiem? Kiedy powraca miesiączka u mamy karmiącej?
Na te i inne pytania odpowiadała lekarz rodzinny w trakcie specjalizacji Aleksandra Lewandowska, która jest nauczycielem NPR, a o sobie mówi: “Jestem mamą 3 dzieci, aktualnie kp (łącznie 2 lata 7 mcy). Moja idea-pasja życiowa to życie w zgodzie z naturą, do czego zaliczam karmienie piersią”. Aktualnie Aleksandra jest w trakcie kursu na Certyfikowanego Doradcę Laktacyjnego i w związku z tym zdobywa praktykę w udzielaniu porad laktacyjnych i mogą zgłaszać się do niej mamy na nieodpłatne porady. Na spotkaniu można było się na taką poradę osobiście umówić. Ale przypominamy, że można kontaktować się z Aleksandrą również telefonicznie pod numerem 501872625.

Dziękujemy mamom za to, że na spotkaniu podzieliły się się swoimi – pełnymi wyzwań – historiami karmienia swoich małychssaków oraz mamom w ciąży za liczne pytania.


Kolejne spotkanie „Małyssak na świecie” już za miesiąc 23 lutego …. a następne? Zapamiętajcie i przekazujcie dalej:
KAŻDA OSTATNIA SOBOTA MIESIĄCA
w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu
(ul. Gdańska 5, Bydgoszcz)
Start o godz. 10:30

Wydarzenie odbyło w ramach projektu Małyssak na świecie w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarzadowych i Wolontariatu (przy ul. Gdańskiej 5 w Bydgoszczy)