Małyssak na Facebook'uMałyssak na Facebook'uMałyssak na TwitterzeMałyssak na YoutubeMałyssak na Pinterest

Kurs przygotowujący do porodu “Gdy się rodzi Małyssak” 2018

Edycja listopad/grudzień 2018!

Uwaga! Projekt “Gdy się rodzi Małyssak” rusza w nowej odsłonie dzięki możliwości finansowania z Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich “Inicjuj z FIO na start”. Poniżej można nas odnaleźć na liście rankingowej, na zaszczytnym drugim miejscu 🙂

Program-Fundusz-Inicjatyw-Obywatelskich

Program-Fundusz-Inicjatyw-Obywatelskich
Obraz 1 z 1

Metadane

Aparat / Typ
Przesłona
Długość ogniskowej
Prędkość migawki
Data / Czas

Tym razem projekt “Gdy się rodzi Małyssak” rusza jako kurs przygotowujący do porodu skierowany do osób spodziewających się dziecka. Zapraszamy kobiety spodziewające się pierwszego lub kolejnego dziecka, a także mężczyzn, którzy zostaną ojcami po raz pierwszy lub po raz kolejny. Zapisy na malyssak.evenea.pl

Gdy-sie-rodzi-Malyssak-edycja-II-kurs

Gdy-sie-rodzi-Malyssak-edycja-II-kurs
Obraz 1 z 1

Bezpłatny kurs przygotowujący do porodu Bydgoszcz

Metadane

Aparat / Typ
Przesłona
Długość ogniskowej
Prędkość migawki
Data / Czas

 
W ramach projektu przewidujemy 5 spotkań ze specjalistami. Spotkania będą odbywać się w każdą sobotę od 10 listopada do 8 grudnia w godz. 10.00-14.00 w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5 w Bydgoszczy. Na wszystkie spotkania zapisujesz się jednokrotnie.

Uwaga! Warunkiem zgłoszenia się jest chęć uczestnictwa w 5-u kolejnych spotkaniach, które będą odbywać się przez 5 kolejnych sobót w listopadzie i grudniu.

Na poszczególnych spotkaniach dowiesz się wielu informacji z zakresu przygotowania się do porodu, połogu, opieki nad noworodkiem i karmienia piersią. Spotkania będą prowadzić specjaliści: położna, lekarz neonatolog, psycholog, promotor karmienia piersią, doule. A także gość specjalny poprowadzi warsztay z żywienia niemowląt i dzieci – dietetyk i psycholog – blogerka ze szpinakrobibleee.pl – Zuzanna Antecka. Odbędzie się też pokaz filmu o porodzie, a także odbędą się ćwiczenia przygotowujące do porodu. Na jednym ze spotkań otrzymacie upominek w postaci naklejki na szybę auta “Jedzie z nami Małyssak” oraz torby bawełnianej “Małyssak” (normalnie do zakupienia w sklepie sklep.malyssak.pl), a w nich materiały edukacyjne wydane przez Fundację Bank Mleka kobiecego oraz Fundację Promocji Karmienia Piersią.

Będziecie mogli rejestrować się w parach jak również osobno.

Decyzja o udziele w kursie oznacza, że weźmiesz udział w 5 spotkaniach lub wskażesz swojego zastępcę (mile widziani dziadkowie maluszka lub inne bliskie osoby, ale nie tylko!) – jeśli przyjdziecie w parze to wyznaczenie zastępcy dotyczy obojga partnerów.

Dzięki powyższej deklaracji uczestników mamy możliwość bezpłatnie organizować kurs przygotowujący do porodu. W razie pytań prosimy kontaktować się z organizatorem (kontakt w regulaminie kursu). Poniżej znajduje się regulamin II edycji “Gdy się rodzi Małyssak” oraz link do informacji o prowadzących oraz do szczegółowego programu spotkań.

Uff! Przeczytałaś/eś to wszystko, to nic nie pozostało tylko leć i zapisuj się!

Oto link do zapisów:

Zapisuję się
[08.10.2018]

Wleć na małossakowy Instagram!